Wykrywacz metali

Zgubiłeś coś cennego na swojej działce lub u znajomego, obrączkę albo starą monetę? Nie panikuj. Z wykrywaczem metali Garrett Ace400i odnajdziesz swoją zgubę. Wykrywacz wyposażony jest w cyfrową identyfikację znaleziska w skali od 0 do 99 oraz wodoodporną cewkę 8,5×11 cali typu DD. Pracuje na częstotliwości 10khz, co znacznie wpływa na wykrywanie znalezisk słabo przewodzących prąd jak złoto czy ołów. Można  regulować częstotliwości, dzięki czemu możemy eliminować zakłócenia w pracy wykrywacza. Detektor posiada dźwiękową sygnalizację dyskryminowanych obiektów wykonanych z żelaza, przez co przeszukiwanie terenu będzie znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze. Garrett 400i posiada 5 trybów pracy, a także funkcję pinpointer do dokładnego namierzania wielkości jak i miejsca znaleziska. Praca z wykrywaczem jest szybka i precyzyjna.

Wykrywacz metali wynajem Lublin Fantoola wypożyczalnia zadzwoń 538 427 609

Wykrywacz wyposażony w cyfrową identyfikację znaleziska w skali od 0 do 99, pojawiła się też nowa wodoodporna cewka 8,5×11 cali typu DD. Model 400i pracuję na częstotliwości 10khz, co znacznie wpływa na wykrywanie znalezisk słabo przewodzących prąd jak złoto czy ołów. Można regulować częstotliwości, dzięki czemu możemy eliminować zakłócenia w pracy wykrywacza.

Detektor posiada dźwiękową sygnalizację dyskryminowanych obiektów wykonanych z żelaza, przez co przeszukiwanie terenu będzie znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze.

Garrett 400i posiada 5 trybów pracy, a także funkcję pinpointer, znaną ze starszych modeli do dokładnego namierzania wielkości jak i miejsca znaleziska. Praca z wykrywaczem jest szybsza i precyzyjna. Model ACE 400i jest polecany dla poszukiwaczy złota i metali szlachetnych oraz reliktów czy militariów.

Dane techniczne wykrywacza metali:

Cyfrowa Identyfikacja znaleziska w skali 0 do 99

Funkcja Iron Audio

Regulowana częstotliwość pracy

12 segmentowa identyfikacja znaleziska

Rozszerzona dyskryminacja żelaza do 6 segmentów

Wskaźnik głębokości zalegania znaleziska

Częstotliwość 10khz

8 stopniowa regulacja czułość

Zasilanie 4 x AA (bateria lub akumulator);

Waga 1,32kg