Półautomat spawalniczy

Wstajesz rano i czujesz, że masz ochotę spawać ! …..to zapraszamy po zaawansowane technologicznie urządzenie spawalnicze Magnum MIG 208 Alu Synergia do spawania metodą MIG-MAG, MMA, TIG LIFT, FCAW I LUTOSPAWANIA. Półautomat spawalniczy Magnum przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju prac spawalniczych w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych, przemyśle motoryzacyjnym, fabrykach. Źródło prądu zostało zbudowane na tranzystorach IGBT zapewniających minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiających zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Bardzo wysoka wydajność, przekładająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, oraz wysoka częstotliwość przełączania, zapewniają błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

Półautomat spawalniczy Lublin wypożyczalnia FanToola

MIG 208 Alu Synergia marki MAGNUM to zaawansowane technologicznie, urządzenie spawalnicze do spawania metodą MIG-MAG, MMA, TIG LIFT, FCAW i LUTOSPAWANIA. Przeznaczony do ręcznego, elektrycznego spawania stali niskowęglowych, niskostopowych, stali nisko i wysoko stopowych, aluminium i jego stopów, miedzi i jej stopów, lutospawania itp.


MIG 208 Alu Synergia przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju prac spawalniczych w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych, przemyśle motoryzacyjnym, fabrykach itp. Urządzenie jest dedykowane profesjonalistom, wymagającym spełnienia najwyższych standardów, dla urządzeń spawalniczych. Źródło prądu zostało zbudowane na tranzystorach IGBT zapewniających minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiających zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Bardzo wysoka wydajność, przekładająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, oraz wysoka częstotliwość przełączania, zapewniają błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.


Urządzenie MIG 208 Alu Synergia posiada oprócz innych zalet, niespotykany w tej klasie urządzeń, synergiczny program do spawania stopów aluminium. Konstrukcja i oprogramowanie pozwala na uzyskanie najwyższej jakości spoiny przy spawaniu wszelkich spawalnych materiałów, wykonanych ze stali czarnej, nierdzewnej, stopów miedzi i aluminium.

Dane techniczne:

Prąd spawania Mig/Mag 20-200A
Prąd spawania MMA 20-150A
Cykl pracy 40PJ%
Napięcie zasilania 230V
Pobór mocy bd kVa
Zabezpieczenie prądowe 20A
Napięcie biegu jałowego 78V
Klasa ochrony obudowy 21S[IP]
Typ uchwytu MB-15
Maks. wielkość szpuli drutu 5kg (fi=200mm)
Dodatkowe funkcje spawanie MMA(elektroda), synergia, lutospawanie, spawanie punktowe
Waga 16kg